شرکت کارنو حاصل بیش از یک دهه تجربه موسسان آن در زمینه توربین­های گازی، توربین­های بخار و توربو شارژر می­‌باشد. هم اکنون این شرکت به عنوان یکی از شرکت­‌های دانش بنیان و معتبر در عرصۀ صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و ریلی با محوریت توربو ماشین­‌ها (توربین گاز، توربو شارژر و توربین بخار) در حال فعالیت می­‌باشد.

ایدۀ اولیه تأسیس کارنو، در سال ۸۵ کلید خورد و در اواخر سال ۸۷ به ثبت رسید. در بدو تأسیس، بنا به نیازی که در صنعت وجود داشت و تخصصی که موسس اصلی شرکت (مهندس علیرضا عطاری) داشت، فعالیت اصلی شرکت به بازسازی و جوان سازی پره­‌های ناحیه داغ توربین­‌های گازی متمرکز شد و در همین رابطه برای اولین بار در کشور در حوزه صنعت نفت، کارهای موثری از جمله بازسازی و جوان سازی پره‌­های توربین­‌های گازی اکثر ماشین آلات نفت با موفقیت اتفاق افتاد.

هم اکنون کارنو، به اعتبار و پشتوانۀ درخشان سال­های گذشته توانسته است، جای پای محکمی را در صنعت ریلی و انرژی باز کند و به عنوان یک شرکت پیشگام و دانش بنیان پروژه­‌های ملی بسیاری از جمله مهندسی و ساخت توربو شارژر Carno 3400 را به سرانجام رساند.

در حال حاضر شرکت کارنو با در اختیار داشتن بیش از ۳۰ نفر نیروی انسانی متخصص، بیش از ۸۰۰ متر فضای کارگاهی و بیش از ۲۰۰ متر فضای دفتری و نیز همکاری با بیش از ۵۰ شرکت و کارگاه پیمانکار، تجهیزات مهندسی، کارگاهی و آزمایشگاهی مطلوب، توانسته است گوشه­‌ای از نیاز صنعت در زمینه ماشین آلات دوار را برآورده نماید.

آرزوی ما در مجموعه کارنو، برآورده کردن نیازهای مشتریان به نحو مطلوب با بالاترین کیفیت و مناسب­‌ترین قیمت در حداقل زمان می­‌باشد، امید است در سایۀ مساعدت و همکاری شما عزیزان بتوانیم سربلند بیرون آییم.